0
Trijų miegamųjų vila ( du miegamieji su dvigulėmis lovomis, vienas – su dviem viengulėmis lovomis), kurios plotas 250 kv. m., su privačiu vonios kambariu, balkonu su vaizdu į jūrą, sodą ir vidinį kiemelį. Čia įrengta puiki oro kondicionavimo sistema, virtuvė su modernia įranga, BBQ zona, terasa, visose patalpose veikia bevielis WIFI ryšys. SAN Villa I gali apsistoti iki 5 svečių.
Įskaičiuota: vonios tekstilė, virtuvė, seifas, skalbimo mašina, vonia, dušo kabina, svetainė, rankšluosčiai, patalynė, valgomasis, vaikų kėdutė, šaldytuvas, kavos ir arbatos aparatas, lygintuvas, mikrobangų krosnelė, duonos skrudintuvas, plaukų džiovintuvas, virtuvės įrankiai ir indai, elektrinis virdulys, lauko baldai, lauko valgomasis ir kita.
Kiti kambariai
! Neatitinka paieškos kriterijų - suaugusių skaičiaus, vaikų skaičiaus arba naktų. Spauskite RASTI KOMBINACIJĄ.

SAN Vila II

Trijų miegamųjų vila ( du miegamieji su dvigulėmis lovomis, vienas – su dviem viengulėmis lovomis), kurios plotas 250 kv. m., su privačiu vonios kambariu, balkonu su vaizdu į jūrą, sodą ir vidinį kiemelį. Čia įkurta patogi virtuvė, kurioje galėsite gaminti atostogų patiekalus patogiai ir jais mėgautis valgomajame viduje ir lauke. Čia įrengta puiki oro kondicionavimo sistema, terasa, visose patalpose veikia bevielis Wifi ryšys. SAN Villa II gali apsistoti iki 5 svečių.